Arama Formunu Göster

Anadolu Jet İletişim - Müşteri Hizmetleri

Anadolu Jet Havayolları'nın uçak biletlerini 0850 302 54 93 numaralı ücretsiz müşteri hizmetleri aracılığı ile kolayca satın alabilirsiniz. Daha önce satın almış olduğunuz biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini de yine aynı hat aracılığı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Anadolu Jet Bilet Erteleme
Günümüzde teknolojinin ve ulaşım araçlarının da gelişmesiyle hava yolu en önemli ulaşım araçlarından biri olmuştur. Diğer ulaşım araçlarından çok daha hızlı ve güvenli olması nedeniyle her zaman bir adım önde olmuştur. Artık online olarak da bilet alınabilmesi ve her türlü sorunun telefon yoluyla kolayca halledilebilmesi nedeniyle çok daha avantajlıdır. Bu kadar fazla kullanımı olması nedeniyle uçak bileti fiyatları da her kesime hitap edebilecek fiyatlardadır.
Anadolu Jet 'uçmayan kalmasın' sloganıyla yola çıkmıştır. Anadolu'nun dört bir yanından hava yolu ulaşımını çok daha ekonomik bir fiyata ihtiyacı olan herkese sunmayı hedeflemiştir. 36 uçaklık filosu vardır. Türkiye'nin 41 hava limanında hizmet vermektedir. 69 hatta uçuş ağı vardır ve her geçen gün uçuş alanını genişletmekte Türkiye'nin dört bir yanında tüm milletin hizmetine sunmaktadır.

10 yıldır devamlı artan hizmetiyle, yolcuların konforunu ve ekonomisini düşünen uçuş anlayışıyla, bu güne kadar 73 milyon yolcunun güvenle ve mutlulukla uçmasını sağlamıştır.

Anadolu Jet iletişim hattı; ücretsiz ikramlarıyla, benzersiz uçuş deneyimiyle, ücretsiz bagaj haklarıyla, yolculara özel salonlarıyla, araç kiralama hizmetiyle, yolcuların tüm sorunlarını düşünen ve bu sorunlara yolculuk boyunca bulduğu çözümlerle, gelişen teknolojiye uygun uçak konforuyla, devamlı kendini geliştiren uçak filosuyla Türkiye'nin dört bir yanında bizi tercih eden tüm yolcularımıza sevgiyle hizmetine devam etmektedir.

Anadolu Jet iletişim hattı, marka yönetimi, uçuş güvenliği , uçak bakımı , taşıma yükümlülükleri gibi tüm unsurlarıyla Türk Hava Yolları sorumluluğu ve güvencesi altındadır. AnadoluJet yolcuya sunulan ilave servislerin basitleştirilmesi veya azaltılması suretiyle elde edilen maliyet avantajının bilet ücretlerine yansıtılması, böylece daha geniş halk kitlesinin hava ulaşım hizmetinden istifade edebilmesine imkan tanıyan bir markadır. Uçuş emniyeti ve uçak bakım kalitesi bire bir Türk Hava Yolları standartlarında uygulanmaktadır.
 
Düşük maliyeti bir ilke edinmiş diğer havayolu şirketlerinin de yaptığı gibi Anadolu Jet şirketi de koltuk aralarını daraltarak uçak kapasitesini arttırmış ve böylece %10 daha fazla kâr etmiştir. Edilen bu kârı yine yolcularımıza bilet fiyatlarını düşürerek iade etmiştir.

Anadolu Jet firmasında yapılan ikramlar tamamen ücretsizdir ve yapılacak bu ikram aldınız biletin parasından karşılanmaktadır ve böylece kâr etmesi amaçlanmaktadır. İkram edilecek yiyecekler uçağa tek bir seferde yüklenir ve böylece uzun seferler boyunca ve artarda gelecek seferler boyu yapılacak taşıma maliyetinden de kâr elde etmiştir.

Anadolu Jet Havayolları ile ilgili ansiklopedik bilgiye ulaşmak için tıklayınız.
Anadolu Jet bilet değişikliği

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri
 
Anadolu Jet müşteri hizmetleri'in asıl hedefi dünya standartlarındaki havacılık anlayışını ülkemizde de yolcularımıza sunmak ve müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlamaktır. Bu doğrultuda yolcuların her sorunlarını sadece telefonla müşteri hizmetlerine bağlanarak gidermelerini sağlamaktır. Müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilmek için; 0850 302 54 93 numaralı ücretsiz müşteri hattını direk olarak arayabilirsiniz.

Buna alternatif olarak Anadolu Jet iletişim numaramız 0850 303 07 87 arayarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Diğer bazı havayolu şirketlerinde olduğu gibi müşteri hizmetlerimiz ücretli değildir. Bu iki numarayı da arayarak hizmetlerimizden ücretsiz bir biçimde yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman profesyonel ekibimize ulaşarak dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerine bağlanarak kolay bir şekilde tamamen ücretsiz olarak istediğiniz tarih ve saatlerde istediğiniz yerden istediğiniz yere uçak bileti sorgulatabilirsiniz. Bu koşulları sağlayan promosyon bilet olup olmadığına bakabilirsiniz. Eğer istediğiniz tarihlerde bir promosyon bilet bulabilirseniz bu sizin için çok daha avantajlı bir fiyata denk gelecektir.

Bunun dışında ekonomi sınıfı ve bussiness class sınıfından da bilet sorgulatabilirsiniz. Sorgulattığınız bu biletleri bir gün boyunca ücretsiz bir şekilde herhangi bir özel bilginizi kredi kartı numaranızı vermeden bir günlüğüne rezerve edebilirsiniz. Rezerve ettiğiniz bu biletinizi daha sonra online olarak, bayiden veya tekrar müşteri hizmetlerini ücretsiz bir şekilde arayarak alabilirsiniz.
Türk Hava Yolları Logo
Uçak Bileti Çağrı Merkezi

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri 0850 303 07 87 numaralı çağrı merkezini arayarak; tüm sorunlarınızı tarafımıza iletebilirsiniz. Tarafımıza iletilen tüm sorunlar ve şikayetler kayıt altında tutulmaktadır. Her kayıt için bir kayıt numarası oluşturulur ve bu kayıtlara kolayca ulaşabilmeniz adına bu numaralar sizinle paylaşılır. Bu konuda uzman personellerimiz telefonun başında sizin sorunlarınızı dinlemek ve yardımcı olmak için 7 gün 24 saat beklemektedirler. 
 
Sizin sorunlarınıza ve paylaşımlarınıza tamamen müşteri odaklı yaklaşır, objektif, şeffaf, hassas ve sizin kişisel bilgilerinizin gizliliğini hiçbir şekilde ihmal etmeyerek size yardımcı olurlar. Gerekli durumlarda iletinizle ilgili üniteye bağlanırsınız. Görüşme sonları verdiğiniz geri bildirimler değerlendirilir, raporlanır ve gerekli birimlere gönderilir. Bu geri bildirimler ışığında Anadolu Jet müşteri hizmetleri devamlı kendini geliştirmektedir.

Uçak Bileti Telefonla Ulaşım

Yurt içi ve yurt dışı Anadolu Jet İletişim Numarası 0850 303 07 87'dır. Bu numarayı arayarak profesyonel bir ekipten oluşan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Anadolu Jet müşteri hizmetlerini tamamen ücretsiz olarak istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Diğer bazı havayolu şirketlerinde müşteri hizmetlerini aramak ücretlidir ve aradığınız dakika başına belirli bir ücret alınarak bu faturanıza yansıtılır. Bu düşünüldüğünde müşteri hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilmek çok büyük bir avantaj olarak sayılmaktadır.

Anadolu Jet Bilet Değişikliği Ve İptali

Anadolu Jet’ten aldığınız uçak biletlerinizde size sağladığımız hizmetlerden biri de bilet değişikliği ve iptali. Bütün havayolu şirketlerinde olduğu gibi Anadolu Jet’te de bu hizmetlerden tüm bilet sınıfları yararlanamıyor. Eğer promosyon sınıfından uçak bileti aldıysanız, bilet fiyatı sizin için çok daha uygun olmasına rağmen, uçuşunuzda herhangi bir değişiklik veya iptal yapılamamaktadır.
 
Biletinizi ekonomi bölümünden veya bussines clas sınıfından aldıysanız eğer, uçuşunuz için erteleme ve bilet iptali yapabilirsiniz. İsterseniz biletinizi iptal edip, başka bir yöne ve tarihe bilet alabilirsiniz. Bilet değiştirme işlemlerinizde yeni biletinizle değiştirdiğiniz bilet arasında bir fiyat farkı çıkabilmektedir.

Çıkan bu fiyat farkını isterseniz kredi kartıyla veya nakit olarak ödeyebilirsiniz. Anadolu Jet’ten yapacağınız bilet değişiklik veya iptal işlemlerini internet üzerinden online olarak, telefonla müşteri hizmetlerine bağlanarak, veya direk olarak yetkili bayimize gelerek kolayca halledebilirsiniz.

Biletinizin tarih değişikliğine uygun olup olmadığını yine 0850 303 07 87 numaralı çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında değiştirmek istediğiniz bileti sorgulayıp fiyat farkını hesaplatabilir veya biletinizi iptal ettirebilirsiniz.

Anadolu Jet Bilet Erteleme

Anadolu Jet bilet erteleme hattı 0850 840 48 05'dir. Anadolu Jet’ten aldığınız promosyon biletlerde bilet erteleme işlemi yapılamamaktadır. Eğer biletinizi ekonomi sınıfından veya bussines class olarak aldıysanız biletinizi en yakın tarihe erteletebilirsiniz. Bu işlemi uçuş saatinden en az bir saat önce tamamlamanız gerekmektedir.

Eğer uçağınıza yetişemeyeceğinizi düşünüyorsanız, biletinizin yanması yerine en yakın saate bilet alarak birkaç saat gecikmeli olarak istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Veya tamamen uçuşunuzu başka bir güne de erteletebilirsiniz.

Anadolu Jet Bilet Alma

Anadolu Jet size en konforlu uçuş hizmetini en ekonomik yollarla sağlamayı hedeflemiştir. Online olarak internet sitemize girerek ücretsiz bir şekilde istediğiniz konuma, istediğiniz tarihte bilet aratabilirsiniz. Zaman zaman yaptığımız, ekonomik olarak çok fazla ayrıcalıkları olan promosyon biletlerimizden faydalanabilirsiniz. Bunun dışında ekonomi sınıfından ve bussines class sınıfından da biletlerinizi alabilirsiniz. 

Çocuk ve yetişkin olarak iki ayrı seçeneğimiz bulunmaktadır. Bu seçenekler doğrultusunda seçiminizi yaparak bilet fiyatlarına bakabilirsiniz. Size en uygun fiyatlı bileti bulduktan sonra; işleme devam ederek kişisel bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Kişisel bilgilerinizi girdikten sonra; ödeme bölümüne geçebilirsiniz. Ödemeyi kredi kartınızla korunmalı olarak kolayca yine internet üzerinden yapabilirsiniz.

Eğer bileti hemen almak istemiyorsanız o an rezerve ederek bir gün boyunca o fiyattan bileti sabitleyebilir ve ertesi gün alabilirsiniz. Eğer fiyatı sabitlemezseniz ertesi gün girdiğinizde bilet fiyatını artmış olarak görebilmeniz olasıdır. Aynı işlemleri müşteri hizmetlerini arayarak da yapabilirsiniz.
Türk Hava Yolları İletişim

Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri
 
Uçuş öncesinde bulunan hizmetlerimiz;
 1. Ücretsiz check-in hizmeti; hava alanına gelmeden, internet üzerinden ücretsiz bir biçimde check-in işlemlerini yapabilirsiniz
 2. Ücretli koltuk seçimi; dilediğiniz koltuğu online olarak hava alanına gelmeden seçebilirsiniz.
 3. İlave bagaj ve spor malzemeleri hizmeti
 4. Havalimanı transferi; havaalanına geliş ve gidişlerinizde adresinize en uygun fiyatlarla sağlanır.
 5. Seyahat sigortası
 6. CIP yolcu salonu
 
Uçuş esnasındaki bazı hizmetlerimiz;
 1. Ücretsiz bagaj hakkı; size verilen bagaj hakkınızı tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.
 2. Jetgenç kampanyaları; eğer Jetgenç üyesi iseniz, size verilen kampanyalara katılabilir ve Jetgenç avantajlarından yararlanabilirsiniz.
 3. Miles&Smiles avantajları
 4. Ücretsiz yolculuk ikramları; diğer firmalarda yüksek fiyatlarla sunulan ikramların aksine Anadolu Jet’te tamamen ücretsiz olarak hangi sınıfta yolculuk ederseniz edin, sizi mutlu etmek ve ev rahatlığı verebilmek için ücretsiz ikramlarımız olacaktır.
 5. Uçuş sonrası;
 6. Havaalanı transferi
 7. Bagaj takibi
 8. Araç kiralama
İstanbul Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet İstanbul uçak bileti iletişim için 0850 302 54 93'lü numarayı arayabilir, gerekli bilgileri sorgulatarak işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Ankara Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet Ankara uçak bileti iletişim için hattı ile kolayca bilet rezerve edebilir, biletinizi satın alabilir veya sorunlarınızı iletebilirsiniz.

İzmir Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet İzmir uçak bileti iletişim hattı ile online internet üzerinden yaptığınız bütün işlemlerinizi müşteri hizmetleri ile kolayca yapabilirsiniz. 
 
THY iletişim
4.6 (67.84%) 89 votes
İNDİRİM VE PROMOSYONLARDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Müşteri Hizmetlerini Ara